Nasıl Para Kazanacağız

Nasıl Kazanacağız

BU SİSTEMDEN KAZANMA YÖNTEMLERİ

1- FACEBOOK VE BENZERİ SOSYAL PLATFORMLARI KULLANDIĞINIZ GİBİ AYNI ŞEKİLDE BURADA DA PAYLAŞIM,YORUM,BEĞENİ,ARKADAŞLIK VS. AKTİVİTELERDEN GÜNLÜK KAZANIM YAPARSINIZ.ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK BU KAZANCA DAHİL OLABİLİRSİNİZ.
2- SİSTEM DE AYRICA NETWORK OLUŞUMUNDAN DOĞAN KAZANCINIZ VARDIR .BU BÖLÜME DAHİL OLABİLMEK İÇİN BİR DEFAYA  MAHSUS OLMAK ÜZERE 10 $ YATIRMALISINIZ.BU NETWORK 3 X 5 MATRİX ŞEKLİN DE VE 6 ETAPTAN OLUŞMAKTADIR.BU İLK SIRADA 3 KİŞİ,DİĞER SIRALARDA DA ÇARPANLARI OLARAK 5 DERİNLİKTE SONLANMASI DEMEKTİR.(BKN. RESİM 1)
HER SIRADAN % OLARAK KAZANCINIZ RESİM DE GÖRÜNMEKTEDİR.DİĞER ETAPLARA GEÇİLDİKÇE KAZANCINIZ KATLANARAK ARTAR. (BKN. RESİM 2)
3- MATCHING BONUS : SİSTEME KENDİ LİNKİNİZLE DİREK OLARAK KAZANDIRDIĞINIZ KİŞİLERDEN KAYIT ADETİNE GÖRE EŞLEŞTİRME BONUSU ALIRSINIZ.(BKN.RESİM 3). BU NE DEMEKTİR O GETİRDİĞİNİZ KİŞİ NE KADAR KAZANÇ YAPARSA, %100 E VARAN ORANLARDA AYNISINI SİZE DE ÖDEMESİ DEMEKTİR.SİSTEMİN İÇİNDE Kİ EN KIYMETLİ BONUSLARDAN BİRİSİDİR.
4- UNILEVER BONUS : BAHSETTİĞİMİZ NETWORK ( MATRİX ) KURGUSU 5 DERİNLİKTE BİTER VE BİR SONRAKİ ETABA GEÇER, FAKAT UNILEVER BONUS KAZANIMLARI BU ETAPLARIN DEVAMI OLAN 6-7-8-9 VE 10. DERİNLİKLERDEN % OLARAK KAZANCA DEVAM ETMENİZİ SAĞLAR.(BKN. RESİM 4). ÇOK YÜKSEK KAZANÇ ELDE EDECEĞİNİZ BONUSTUR.
5_ MULTI MEDYA BONUSU : BU BONUSTA İSE KENDİNİZE AİT MÜZİK,RESİM,VİDEO,ŞİİR,KİTAP VS. ESERLERİNİZİ SİSTEME YÜKLERSİNİZ VE BU ESERLERİN İZLENMESİ,İNDİRİLMESİ GİBİ DURUMLARDA MEDYA PUANLARI KAZANIRSINIZ VE BUNLARIN NAKİT OLARAK KARŞILIĞI VARDIR, BURADAN DA CİDDİ BİR KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.BU UYGULAMA HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR.
6- YENİ POZİSYON BONUSU : AYRICA SİSTEM MATRİX AĞINIZ DOLARKEN BİR YANDAN DA YENİ BİR POZİSYON İÇİN PARA AKTARMAKTADIR VE RAKAM TAMAMLANINCA YENİ BİR POZİSYONUNUZ, DOLAYISIYLE YENİ BİR KAZANÇ HATTINIZ DAHA AÇILMIŞ OLUR.BU ŞEKİL DE SİSTEM HİÇ KESİNTİYE UĞRAMADAN DEVAMLI İŞLER.
BU KADAR KAZANCI BİR ARADA BARINDIRAN,ÜSTELİK BUNU SOSYAL MEDYAYA UYARLAYAN BU SİSTEM DE YERİNİZİ ALIN,ALDIYSANIZ BİRAZ FEDAKARLIKLA 10 $ LIK MİNİK YATIRIMI YAPARAK UFKUNUZU AÇINIZ.
10$ yatırım ile hızlı kazanmayı düşünenler için Marketing planına BURADAN ingilizce sunumu açarak ulaşabilirler.
Sisteme 10$ yatırmayı düşünenler şuan en kolay yol olarak Neteller odeme işlemcisini kullanabilirler. Netellere üye olmak için BURADAN devam ediniz.
Ocak ayının sonu gibi kredi kartı sisteme eklenecektir. Çok kısa bir süre sonra netten online iş sunumu yapılacak ve buradan sunum linkini sizlerle paylaşacağım.
Yapacağınız paylaşım, yorum, beğeni gibi etkinliklerden elde edeceğiniz kazançları  SOSYAL MEDYA BONUSU olarak panelinizde göreceğiniz tablonun örneğini aşağıdaki resimle paylaşıyorum lütfen rakamları küçümsemeyin çünkü arkadaş listeniz arttıkça kazancınızda artacak.
BU SİSTEMDEN KAZANMA YÖNTEMLERİ
 1. BEĞEN PAYLAŞ : FACEBOOK VE BENZERİ SOSYAL PLATFORMLARI KULLANDIĞINIZ GİBİ AYNI ŞEKİLDE BURADA DA PAYLAŞIM,YORUM,BEĞENİ,ARKADAŞLIK VS. AKTİVİTELERDEN GÜNLÜK KAZANIM YAPARSINIZ.ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK BU KAZANCA DAHİL OLABİLİRSİNİZ..
 2- SİSTEM DE AYRICA NETWORK OLUŞUMUNDAN DOĞAN KAZANCINIZ VARDIR .BU BÖLÜME DAHİL OLABİLMEK İÇİN BİR DEFAYA  MAHSUS OLMAK ÜZERE 10 $ YATIRMALISINIZ.BU NETWORK 3X5 MATRİX ŞEKLİN DE VE 6 ETAPTAN OLUŞMAKTADIR.BU İLK SIRADA 3 KİŞİ,DİĞER SIRALARDA DA ÇARPANLARI OLARAK 5 DERİNLİKTE SONLANMASI DEMEKTİR.

HER SIRADAN % OLARAK KAZANCINIZ RESİM DE GÖRÜNMEKTEDİR.DİĞER ETAPLARA GEÇİLDİKÇE KAZANCINIZ KATLANARAK ARTAR.

3- MATCHING BONUS : SİSTEME KENDİ LİNKİNİZLE DİREK OLARAK KAZANDIRDIĞINIZ KİŞİLERDEN KAYIT ADETİNE GÖRE EŞLEŞTİRME BONUSU ALIRSINIZ. BU NE DEMEKTİR O GETİRDİĞİNİZ KİŞİ NE KADAR KAZANÇ YAPARSA, %100 E VARAN ORANLARDA AYNISINI SİZE DE ÖDEMESİ DEMEKTİR.SİSTEMİN İÇİNDE Kİ EN KIYMETLİ BONUSLARDAN BİRİSİDİR.

4- UNILEVER BONUS : BAHSETTİĞİMİZ NETWORK (MATRİX) KURGUSU 5 DERİNLİKTE BİTER VE BİR SONRAKİ ETABA GEÇER, FAKAT UNILEVER BONUS KAZANIMLARI BU ETAPLARIN DEVAMI OLAN 6-7-8-9 VE 10. DERİNLİKLERDEN % OLARAK KAZANCA DEVAM ETMENİZİ SAĞLAR.ÇOK YÜKSEK KAZANÇ ELDE EDECEĞİNİZ BONUSTUR.

 5- MULTI MEDYA BONUSU : BU BONUSTA İSE KENDİNİZE AİT MÜZİK,RESİM,VİDEO,ŞİİR,KİTAP VS. ESERLERİNİZİ SİSTEME YÜKLERSİNİZ VE BU ESERLERİN İZLENMESİ,İNDİRİLMESİ GİBİ DURUMLARDA MEDYA PUANLARI KAZANIRSINIZ VE BUNLARIN NAKİT OLARAK KARŞILIĞI VARDIR, BURADAN DA CİDDİ BİR KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.BU UYGULAMA HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR.

6- YENİ POZİSYON BONUSU : AYRICA SİSTEM MATRİX AĞINIZ DOLARKEN BİR YANDAN DA YENİ BİR POZİSYON İÇİN PARA AKTARMAKTADIR VE RAKAM TAMAMLANINCA YENİ BİR POZİSYONUNUZ, DOLAYISIYLE YENİ BİR KAZANÇ HATTINIZ DAHA AÇILMIŞ OLUR.BU ŞEKİL DE SİSTEM HİÇ KESİNTİYE UĞRAMADAN DEVAMLI İŞLER.

BU KADAR KAZANCI BİR ARADA BARINDIRAN,ÜSTELİK BUNU SOSYAL MEDYAYA UYARLAYAN BU SİSTEM DE YERİNİZİ ALIN,ALDIYSANIZ BİRAZ FEDAKARLIKLA 10 $ LIK MİNİK YATIRIMI YAPARAK UFKUNUZU AÇINIZ.

BU LİNKTEN KAYIT GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ      :     http://bilkentli.futurenet.club/

SAYGILAR.
AHMET OĞUZHAN DOĞAN
0533 652 38 63                                      
SKYPE  :  operator66                                                 
                                                            

ŞİRKET MERKEZİ ;

 B2B-SERVICE Sp. z o.o.
Ul. Grabiszyńska 281/721 – 53-234 Wrocław
KRS:0000520860 –  NIP:8943056254
customersupport@futurenet.club
NOT: DİĞER BİLGİ VE GÖRSELLER İÇİN LİNKTEN BAKABİLİRSİNİZ.
https://futurenet.club/download/MARKETINGPLAN_EN.pdf
GÜZEL BİR GELİŞME DAHA; ALMANYA DA BULUNAN ÜST SPONSORUMUZUN AKŞAM YAPTIĞI
ÇEKİM İŞLEMİ AZ EVVEL HESABINA GEÇMİŞTİR.ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA KENDİ ÇEKİM
DEKONTUMU DA BURADAN YAYINLAYACAĞIM.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s